0
0
0

Німецька компанія Daimler анонсувала початок випробувань ще однієї електровантажівки.

Німецька компанія Daimler анонсувала початок випробувань ще однієї електровантажівки.

На тлі триваючих випробувань електричної версії тягача Actros німецька компанія Daimler анонсувала початок випробувань ще однієї електровантажівки.

Як повідомили днями в вантажному підрозділі Daimler, клієнтські випробування нової моделі, що отримала назву Mercedes-Benz eEconic, почнуться в 2021 році.

Створений на базі тягача eActros (призначеного для важкої дистрибуції) вантажівка призначений для муніципального використання. Спочатку eEconic буде пропонуватися в конфігурації 6 × 2 і специфікації для збору і перевезення відходів.

«Окремі клієнти будуть тестувати автомобілі на предмет їх повсякденної практичності в реальних умовах. Досвід, отриманий в ході тестування клієнтами, буде врахований при запуску серійного виробництва eEconic, яке має розпочатися в 2022 році », - прокоментував представник автовиробника.

Як і інші вантажівки на електроприводі, нову модель буде відрізняти мінімальний рівень шуму і шкідливих викидів. На думку німецького автоконцерну, eEconic буде ідеально підходити для щоденних перевезень на коротких маршрутах протяжністю до 100 км, з високою часткою внутрішньоміського руху.

У Daimler відзначають, що тим самим компанія зробить черговий крок в напрямку електрифікації своєї лінійки вантажних автомобілів. «До 2039 року ми хочемо запропонувати клієнтам в основних регіонах продажів всі свої нові моделі автомобілів в версіях з нейтральним рівнем виділення CO2», - так сформулював завдання, що стоїть перед компанією  голова електромобільного підрозділу Daimler Trucks & Buses Геза Реймельт.

Нагадаємо, що в даний час Daimler продовжує клієнтське тестування свєї електровантажівки Mercedes-Benz eActros. Планується, що він буде запущений в серійне виробництво в 2021 році.